František Sadovský - Vesnické panorama

Olej na plátně, 22x82 cm. Signováno vlevo dole Sadovský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pasparta místy poškozena vodou.

o autorovi: 1909 – 1992
Povoláním učitel, věnoval se malířství jako svému koníčku, dosáhl v něm však vysoké úrovně, patří mezi vyhledávané umělce Vysočiny.

303407. Vesnické panorama
Dražba ukončena:28.01.2020 20:18:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.01.2020 20:13:34 2863