František Sadovský - Za humny v zimě

Nejdelší strana: 59 cm

Olej na kartonu, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Sadovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1909 – 1992
Povoláním učitel, věnoval se malířství jako svému koníčku, dosáhl v něm však vysoké úrovně, patří mezi vyhledávané umělce Vysočiny.

116130. Za humny v zimě
Dražba ukončena:12.05.2024 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 12.05.2024 17:15:38 11023