František Sadovský

61626. Zasněžená vesnička

popis: Olej na kartonu, 44x55 cm. Signováno vlevo dole Sadovský. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč