František Štěpán - Figurální kompozice

Olej na desce, 89x64 cm, signováno vpravo dole Štěpán 47, rám.

6249. Figurální kompozice
Dražba ukončena:27.10.2016 21:27:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč