František Štorc

50082. Nejsvětější trojice

popis: Olej na plátně, 190x129 cm. Signováno vpravo dole Fr. Štorc Říčany 1909. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč

1 500 Kč 27.09.2020 20:18:06 1345