František Ženíšek ml. - Historický výjev

Kresba, 20x17 cm. Signováno vpravo dole FŽ j 13. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 – 1935
Malíř, syn známého malíře a profesora AVU Františka Ženíška (generace Národního divadla). Vystudoval AVU v Praze.

František Ženíšek ml.
47096. Historický výjev
Dražba ukončena:15.07.2020 23:24:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč