Kresba, 20x17 cm. Signováno vpravo dole FŽ j 13. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1877 – 1935 Malíř, syn známého malíře a profesora AVU Františka Ženíška (generace Národního divadla). Vystudoval AVU v Praze.