Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vlevo dole F. Ziegler 1938. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Dílo je adjustováno v dřevěném řezaném rámu.
o autorovi: 1868 -
Malíř, absolvent pražské, vídeňské a mnichovské akademie. Zprvu působil v Kladně a maloval scény z dělnického prostředí. Nějakou dobu žil v Černé Hoře, byl dvorním malířem černohorské knížecí rodiny. V Kotoru maloval hlavní oltář pravoslavného chrámu a učil kreslení na gymnáziu. Po r. 1914 maloval podobizny, oltářní obrazy a zátiší v Praze.