František Zikmund - Na vsi

Nejdelší strana: 68 cm

Olej na plátně, 58x68 cm. Signováno vpravo dole F. Zikmund 28. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

90267. Na vsi
Dražba ukončena:19.02.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč