Olej na plátně, 27x32 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu přípis.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč