Franz Demel - Horské jezero

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole F. Demel. Rámováno.

o autorovi: 1878 - 1947
Rakouský malíř.

56125. Horské jezero
Dražba ukončena:24.02.2021 21:02:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč