signováno F. Defregger - Žena a dítě

Olej na plátně, 52x42 cm. Signováno vpravo dole F. Defregger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.

signováno F. Defregger
99162. Žena a dítě
Dražba ukončena:26.07.2023 21:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč