Friedrich Dionys Weber - Theoretisch-praktisches Lehrbuch der Harmonie und des Generalbasses 1. díl

Kniha, 20x12 cm.

Pozn.: Hudební teorie a praxe. Vydal Marco Berra, Praha, r. 1830, 231 stran. Polokožená zlacená vazba. Mírně poškozeno - hnědé skvrnky.

9250. Theoretisch-praktisches Lehrbuch der Harmonie und des Generalbasses 1. díl
Dražba ukončena:12.04.2017 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.03.2017 21:25:49 2022