Fr.Miller - Rybáři

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 45x65 cm. Signováno vpravo dole Fr.Miller. Rámováno.

Stav: Rám poškozen Malba mírně poškozena.

Fr.Miller
303545. Rybáři
Dražba ukončena:09.02.2020 20:18:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč