Fudal - Dívky v kroji

Olej na překližce, 30x60 cm. Signováno vpravo nahoře Fudal. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

Fudal
25353. Dívky v kroji
Dražba ukončena:29.11.2018 21:46:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč