Galina Sosnovsky - Lázně Kupari u Dubrovníka

Olej na plátně, 31x42 cm. Signováno vlevo dole Galina Sosnovsky. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33914. Lázně Kupari u Dubrovníka
Dražba ukončena:27.06.2019 18:17:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč