Gejza Salay - Velká Bytča

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole G. Salay, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

6360. Velká Bytča
Dražba ukončena:30.11.2016 18:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč