Georg Wichmann - Modré hory

Olej na desce, 18x24 cm. Signováno vpravo dole Wichmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876 - 1944

Georg Wichmann
306255. Modré hory
Dražba ukončena:29.09.2020 20:20:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč