Ivan Gruber - Žena v šátku

Olej na plátně, 46x39 cm, signováno vpravo dole Gruber, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. V malbě i rámu slabé stopy po neaktivním červotoči. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5956. Žena v šátku
Dražba ukončena:26.10.2016 21:12:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč