Gustav Wanka - Horské jezero

Olej na plátně. 60x81 cm Signováno vlevo dole Gust.Wanka 27/7 89. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1908 – 1976
Malíř. Studoval na AVU v Praze u W. Nowaka.

Gustav Wanka
302155. Horské jezero
Dražba ukončena:15.11.2019 20:21:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč