Olej na plátně. 60x81 cm Signováno vlevo dole Gust.Wanka 27/7 89. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1908 – 1976 Malíř. Studoval na AVU v Praze u W. Nowaka.