Gutta - Kubistické zátiší

Kombinovaná technika, 19x24 cm. Signováno vlevo dole Gutta 35. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Gutta
305018. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:01.06.2020 20:21:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč