H. Wimmer - Vojenské lodě na moři

Olej na kartonu, 40x68 cm. Signováno vpravo dole H. Wimmer 16. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 74 cm

103149. Vojenské lodě na moři
Dražba ukončena:01.10.2023 20:59:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč