Olej na kartonu, 16x20 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 36 cm
o autorovi: 1885-1964
Brněnský německý malíř, pedagog a ředitel Brünner Kunstschule. Po válce po odsunutí z Rakouska žil v Německu, kde byl opět ředitelem soukromé umělecké školy v Neuburgu an der Donnau.