Hans Reininger - Pohled na město

Olej na plátně, 27x40 cm. Signováno vlevo dole Hans Reininger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Hans Reininger
304664. Pohled na město
Dražba ukončena:03.05.2020 20:13:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč