Hans von Marees? - Koupání

Olej na plátně, 70x85 cm. Signováno vlevo dole Hans von Marees? Nerámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Hans von Marees?
43758. Koupání
Dražba ukončena:29.04.2020 20:44:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč