Hans Johann Wagner - Z jihu

Olej na plátně, 53x79 cm. Signováno vlevo dole Wagner Hans. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866 – 1940
Rakouský malíř.

20254. Z jihu
Dražba ukončena:30.05.2018 20:20:08
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč