H.B. Gselhoferová - Kytice žlutých květů

Plátno na kartonu - olej, 42x36 cm, signováno vlevo dole, rám.

976. Kytice žlutých květů
Dražba ukončena:26.03.2014 19:57:11
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 900 Kč