Olej na kartonu, 26x31 cm. Signováno vlevo dole H. Bubeníčková. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 26 cm
o autorovi: 1910 – 2001 Malířka, loutkářka. Dcera malíře Oty Bubeníčka.