Hein Hoppmann - U mlýna

Olej na sololitu, 75x60 cm. Signováno vpravo dole Hein Hoppmann. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen

Hein Hoppmann
300087. U mlýna
Dražba ukončena:16.08.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč