Heinrich Jakesch - Soubor 2 grafických listů

Lepty, 28x25 cm a 28x21 cm. Signovány vpravo dole H. Jakesch. Volné listy.

pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

48804. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 22:58:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč