Wilhelm Heinz - Koupání

Olej na plátně, 75x102 cm. Signováno vpravo dole Heinz. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

38239. Koupání
Dražba ukončena:28.11.2019 21:59:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč