Helena Dobrodinská

307433. Soubor 6 prací

popis: Olej na sololitu, od 52x35 do 50x61 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:03:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč