Helena Dobrodinská - Soubor 6 prací

Olej na sololitu, od 52x35 do 50x61 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Helena Dobrodinská
307433. Soubor 6 prací
Dražba ukončena:29.01.2021 20:03:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč