Herman Barrenscheen  - Portrét hraběnky

Olej na plátně, 111x86 cm. Signováno vpravo nahoře Barrenscheen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Herman Barrenscheen
42381. Portrét hraběnky
Dražba ukončena:25.03.2020 22:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč