Herman J. Wallrap - Slepice na špacíru

Olej na plátně fixovaném na překližce, 18x24 cm. Signováno vpravo dole H. J. Wallrap. Nerámováno.

Herman J. Wallrap
308022. Slepice na špacíru
Dražba ukončena:23.03.2021 21:05:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč