Hernneir - Dívčí akt v krajině

Olej na plátně, 55x38 cm, Signováno vpravo dole Hernneir Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

87827. Dívčí akt v krajině
Dražba ukončena:15.12.2022 20:53:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč