Olej na plátně, 51x76 cm. Signováno vpravo dole Heuser 1915. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1880 - 1964 Německý expresionistický malíř. Po válce se podílel na znovuobnovení umělecké akademie v Düsseldorfu.