Heuser - Zátiší s ovocem a keramikou

Olej na plátně, 51x76 cm. Signováno vpravo dole Heuser 1915. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1880 - 1964
Německý expresionistický malíř. Po válce se podílel na znovuobnovení umělecké akademie v Düsseldorfu.

16836. Zátiší s ovocem a keramikou
Dražba ukončena:01.03.2018 19:18:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč