Homolka - Krajina s řekou

Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vpravo dole Homolka 57. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

100761. Krajina s řekou
Dražba ukončena:13.08.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.08.2023 21:24:46 5305
500 Kč 04.08.2023 12:18:11 831