Horák - Zimní krajina

Olej na kartonu, 31x44 cm. Signováno vpravo dole Horák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

74130. Zimní krajina
Dražba ukončena:06.03.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.03.2022 11:00:26 2734
500 Kč 24.02.2022 17:11:46 7230