Neznámý autor - Hra s diabolem

Kvaš, 45x32 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

Neznámý autor
74546. Hra s diabolem
Dražba ukončena:31.03.2022 22:45:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč
Chcete prodat podobný obraz?