I. Hořovský - Česká vesnice

Olej na plátně, 70x86 cm. Signováno vpravo dole Hořovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

99629. Česká vesnice
Dražba ukončena:23.07.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč