Ida Heller - Myslivecké zátiší

Olej na kartonu, 43x30 cm. Signováno vlevo dole Ida Heller Prag 94. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Ida Heller
40018. Myslivecké zátiší
Dražba ukončena:30.01.2020 19:32:56
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč