Akvarel, 22x28 cm. Signováno vpravo dole I. Dürst. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1814 – 1893 Pražský malíř, krajinář.