Ignác Durst - Portrét muže

Olej na plátně, 44x35 cm. Signováno vzadu Dürst 1875. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1814 – 1893
Pražský malíř, krajinář.

108193. Portrét muže
Dražba ukončena:27.12.2023 23:04:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč