Olej na plátně, 25x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Zezadu přípis Igor Grimmich.
o autorovi: 1979
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Rittsteina. Zúčastnil se řady výstav, za své práce obdržel několik cen. Zabývá se figurální malbou, s oblibou zobrazuje též iluzivní architekturu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč