Igor Grimmich - Zeď 1

Olej na plátně, 25x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu přípis Igor Grimmich.

o autorovi: 1979
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Rittsteina. Zúčastnil se řady výstav, za své práce obdržel několik cen. Zabývá se figurální malbou, s oblibou zobrazuje též iluzivní architekturu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

27232. Zeď 1
Dražba ukončena:30.01.2019 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč