Ilja Hartinger - Předjaří na Valašsku

Akvarel- kvaš, 36x50 cm. Signováno vpravo dole I. Hartinger. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
33954. Předjaří na Valašsku
Dražba ukončena:27.06.2019 18:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč