Indie druhá polovina 20.století - Sedící budha

Mosaz, celková výška 47 cm. Neznačeno. Figurální podstavec, soška slouží jako schránka. Demontovatelné části.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Indie druhá polovina 20.století
41134. Sedící budha
Dražba ukončena:27.02.2020 21:37:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč