Indonésie počátek 20. století - Dha

Leptaná čepel, celková délka: 53 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Indonésie počátek 20. století
68312. Dha
Dražba ukončena:11.11.2021 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč