Írán, 1. pol. 20. století - Hedvábný koberec

152x93 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Írán, 1. pol. 20. století
96676. Hedvábný koberec
Dražba ukončena:29.06.2023 22:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 29.06.2023 20:59:47 3147
3 000 Kč 06.06.2023 9:41:51 5656