MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
152x93 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
doporučujeme
Írán, 1. pol. 20. století
96676. Hedvábný koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
3147
3 000 Kč
5656