Ivan Brtna - Sedící odvrácený akt

Olej na plátně, 130x90 cm. Signováno vpravo dole Ivan Brtna 73. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ivan Brtna
61945. Sedící odvrácený akt
Dražba ukončena:11.07.2021 21:20:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč