Antonín Bukolský - Pouť

Olej na plátně, 66x51 cm, signováno vpravo dole Bukovský, rám.

1899, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1920-1923). Poté rytcem v Inwaldově sklárně. Studoval také na AVU (prof. Švabinský). Zabýval se figurální malbou a portrétem.

Pozn.: Rám poškozen.

3099. Pouť
Dražba ukončena:26.11.2015 18:53:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč