Ivan Gruber - Z mého někdejšího okna

Olej na překližce, 26x31 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Dílo publikováno v knize Ivan Gruber - Kameny dávných cest na str. 20.

o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.

27336. Z mého někdejšího okna
Dražba ukončena:31.01.2019 19:15:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč